
Тому можна визначити, що робота методичного об'єднання займає важливе місце в підвищенні професійної компетентності педагога та формуванні освітнього середовища для здобувачів освіти в умовах НУШ.
Зросли активність учителів, їх прагнення творчості, вчителі проявляють гарні організаторські здібності; використовують різноманітні форми, прийоми педагогічної техніки, інтерактивні технології, впровадження яких викликають підвищений інтерес в здобувачів освіти. (Платформа "На урок", Mindomo, Prezi, Emaze, Memrise, LearningApps, MyTest, Google Forms, Kahoot, PowToon та інші)
У 2018-2019 н. р. було проведено 4 засідань МО, на яких було заслухано вчителів з доповідями по самоосвіті; з досвіду роботи вчителів, обговорено питання про участь та результативність в олімпіадах, МАН, конкурсах; про підготовку та проведення ДПА, ЗНО.



У Конкурсі комп’ютерних технологій «МИ — ДІТИ ГАЛАКТИКИ» учень 8 класу Денис Голуб здобув І місце, а учениця 10 класу крикун Надія - ІІ місце. (учитель Дахно Л.О.)
Учень 10 класу Торбенко Андрій став призером (ІІ місце) обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу» у номінації «Охорона здоров’я» та був нагородженний Дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та кубком. (учитель Майданник О.П.)
За звітній період збільшилася кількість дітей, які беруть участь у заходах школи, що вимагають певного інтелектуального рівня.
Переможців та учасників II та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів підготували:
переможців II етапу:
з біології -5 здобувачів освіти
з математики - 6
з математики - 6
з фізики - 6
з хімії - 5
з астрономії -3
з географії - 2
з економіки - 5
з інформатики - 4 + 2 (інф. технології)
з хімії - 5
з астрономії -3
з географії - 2
з економіки - 5
з інформатики - 4 + 2 (інф. технології)
з екології - 3
Всього: 41 здобувач освіти

70 школярів у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» (координатор - учитель Майданник О.П..), 8 дітей у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» (координатор - учитель Береза М.В.), 60 здобувачів освіти взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» (координатор - учитель математики Буханова І.А.), 35 учнів у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «Геліантус» (координатор - учитель Майданник О.П.).
Основні завдання МО на 2019-2020 навчальний рік.
1. Підвищувати професійну кваліфікацію вчителів МО та вдосконалювати якість викладання предметів природничо- математичного циклу шляхом поглиблення бази інформальної освіти.
2. Працювати над поповненням навчально-методичного, матеріальнотехнічного, інформаційно-довідкового забезпечення кабінетів природничоматематичного циклу.
3. Виявлення, узагальнення та розповсюдження досвіду творчо працюючих педагогів. Формування освітнього середовища та створення банку даних компетентісних завдань для роботи з обдарованими дітьми на базі новітніх освітніх платформ.
Коментарі
Дописати коментар